Rastgele

En İğrenç Mide Bulandırıcı 7 Web Sitesi (Kanlı, Vahşetli, Kesmeli, Biçmeli)etiketler : bestgore tarzı siteler, bestgore benzeri siteler, mide bulandırıcı siteler, iğrenç siteler, kesme biçme, iğrenç siteler, korkunç siteler, korku siteleri, bestgore benzeri siteler,

İnternetten sizler için toparladığım En İğrenç Mide Bulandırıcı 7 Web Sitesi (Kanlı, Vahşetli, Kesmeli, Biçmeli) 'ni paylaşıyorum. Baştan söyleyeyim aşağıdaki uyarı yazısı ve kullanıcı sözleşmesini dikkatle okuyun. 


!!!! DİKKAT !!!! Bu web sitelerine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Web siteleri bilgi amaçlı paylaşılmış olup sitelere girmeniz tavsiye edilmemektedir.

Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağıda 7 madde halinde verilmiş web sitelerine girişte yaşanan maddi, manevi ve psikolojik zararlardan Paranominal.NET sorumlu değildir. Siteye uyarı yazısını okumama rağmen kendi isteğimle giriş yapıyorum. Web sitelerine giriş yapan kullanıcılar bu uyarı yazısını kabul etmiş sayılmaktadır ve web sitemiz yaşanan hiç bir zarardan sorumluluk kabul etmemektir.

Aşağıdaki sitelere ve başka yasaklı web sitelerine girmek için VPN tabanlı tarayıcı olan OPERA VPN'i indirmeniz gerekiyor İndirmek için aşağıdaki linke tıklayın.1- Bestgore


Bu sitenin sahibi bir içerikten ötürü tutuklanmıştır. Çok geniş bir arşivi olan Bestgore sık sık hackerların saldırısına uğruyor fakat hiç hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Sık sık yeni içerikler ekleniyor ve güncelleniyor. İçeriğine gelecek olursak kesme, biçme, işkence, cinayet ve buna benzer bir çok içerik bulunmakta.

> > > >  http://www.bestgore.com  < < < <2 -  Goregrish

Goregrish eskiden videoların yüklendiği bir websiteydi fakat son zamanlarda gizliliğe önem vererek forum hayatına geçti. Foruma üye olduktan sonra istediğiniz kategoriden istediğiniz içeriğe ücretsiz ulabilirsiniz. İçeriğinin bestgore'den farkı yok.

> > > >  https://goregrish.com  < < < < 


3 - Rotten
Eski bir site olan Rotten internet sitelerinin meşhur olduğu dönemde kaçak göçek gizli saklı girilen dehşet sitelerden biriydi arşivi kısıtlı ama ilk keşfedenler için ilgi çekici.  Uzun zamandır güncellenmiyor fakat içeriği sağlam. 

> > > >  http://www.rotten.com  < < < <


4 -  Kaotic

Kaotic kullanıcıların videolar eklediği, dünyanın heryerinden kesme, biçme, trafik kazaları, terör saldırıları, işkence, kavga videolarının olduğu bir site. Videoları direkt bir şekilde izleyebilirsiniz.

> > > >  http://www.kaotic.com  < < < <

5 - GoreJunkies 

GoreJunkies iğrenç fotoğraflar üzerine kurulu bir sitedir. Sitede video yok sadece fotoğraf var kopan kollar ve bacaklardan tutun otopsi fotoğraflarına kadar aklınıza gelebilecek sayısız fotoğraf bulunuyor.

 > > > >  http://www.gorejunkies.com  < < < < 


6 -  Encyclopediadramatica

Bu sitenin Deep Web'de keşfedildiğine dair söylentiler var, sebebi iste daha önce görülmemiş iğrençlikte fotoğrafların olması. Fotoğrafların içeriğinden bahsetmek istemiyorum. Girince kendiniz görebilirsiniz.7 -  Crazyshit

Crazyshit bestgore türevi bir site fakat daha aktif ve daha pornografik iğrençlikte bir içeriğe sahip.

> > > >  http://www.crazyshit.com  < < < < 

1 yorum:

  1. içlerinden bir tek besgore'u biliyordum diğerlerini yeni öğrendim teşekkürler güzel paylaşım olmuş

    YanıtlaSil