Rastgele

Yasal Uyarı

Tanımlar ve Koşullar

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Bu web sitesinin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar veya kayıplardan dolayı Paranominal.NET yönetimi bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Paranominal.NET’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Paranominal.NET bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. 

Bilgilendirme ve Feragat

Bu web sitesi (Paranominal.NET) bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Paranominal.NET tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. 

Paranominal.NET hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir. 

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı maddi ve manevi menfi veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Paranominal.NET, yönetimi , bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Paranominal.NET’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkı Uyarısı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan, telif hakları olduğunu düşünen kişi “yer sağlayıcısına başvurarak uyarı yöntemi ile içeriğin yayından çıkarılmasını isteyebilecek” kuralına göre; site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ''uyar ve kaldır'' prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, paranominalx@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. 

Hiç yorum yok